Обережно жаби! На Закарпатті хочуть заборонити рух транспорту до озера Синевир

13.05.2020 20:41 175 0
Обережно жаби! На Закарпатті хочуть заборонити рух транспорту до озера Синевир
Як зазначено на офіційному сайті НПП "Синевир" - останній період обмежувальних заходів працівники установи використали для удосконалення рекреаційної інфраструктури популярного туристичного місця, подбали про благоустрій території. Встановлено новий контрольно-пропускний пункт на в’їзді до озера, який розмістився за 200 метрів вище по дорозі від того місця, де він знаходився досі, тобто на межі національного парку і сільської ради. Як відомо, досі відрізок від центральної дороги до озера, відстанню понад один кілометр, можна було подолати пішки або на автомобілі. Серед туристів та інших громадян існують різні думки з приводу цього питання: хтось за виключно піше пересування, хтось категорично проти заборони руху транспорту до озера. У всіх свої аргументи. Зокрема, громадськість активно долучилася до обговорення даного питання. Більшість активістів вважають, що рух транспорту потрібно обов'язково припинити. Так, наприклад,  Maryana Holodnyak вважає, що :"Рух транспорту має бути заборонено, але є люди з обмеженими фізичними можливостями і такі дійсно не будуть мати можливість побачити озеро".  Як альтернативу автомобілям Наталія Четова запропонувала: "Єдиний доречний транспорт - гужовий і лише для людей з обмеженими фізичними можливостями. Парк і заповідник мають залишатись парком і заповідником, а не автобаном." Національний природний парк «Синевир» має намір заборонити рух транспорту до озера Синевир у неділі і святкові дні, тобто в період, коли найбільший потік туристів. Також є намір повністю призупинити рух будь-якого транспорту до озера у шлюбний період жаб, який триває у першій половині травня. Юрій  Бабічин, начальник відділу екологічної освіти повідомив Першому com.ua., що наразі це питання виноситься для широкого обговорення.
"Просимо висловлювати свої думки, які ми аналізуватимемо, щоб прийняти правильне рішення. Для нас важлива ваша думка в подальшому плануванні нашої роботи. Виносимо це питання для широкого обговорення."
Нагадуємо: На найбільшому сміттєвому звалищі Херсона правоохоронці виявили кілька родин із дітьми з Закарпатської області, які прибули в Херсон на заробітки https://pershij.com.ua/zarobitchany-z-mukacheva-opynylysia-na-smittiezvalyshchi-khersona-foto/ Читайте також: Напередодні ввечері, 12 травня сотні прожекторів світили у небо в українських містах через акцію #стопкультурнийкарантин. https://pershij.com.ua/uzhhorod-doluchyvsia-do-vseukrainskoi-aktsii-stop-kulturnyi-karantyn-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...