Об’єднані добром: в Мукачеві створюють живий ланцюг на підтримку Павлика Мотички (ФОТО, ВІДЕО)

24.08.2021 17:49 620 0
Об’єднані добром: в Мукачеві створюють живий ланцюг на підтримку Павлика Мотички (ФОТО, ВІДЕО)

У Мукачеві проводять благодійну акцію для порятунку Павла Мотички. Через два мости, взявшись за руки, мукачівці та всі бажаючі гості міста утворюють живе коло. Акція збіглася у даті з Днем Незалежності – 24 серпня.
Павлик Мотичка страждає на рідкісну спадкову недугу – спинально-м’язову атрофію. Вилікувати хлопчика може препарат Zolgensma, новітня розробка генної терапії. Щоб хлопчик найближчим часом не втратив можливість рухатися, ковтати й дихати, потрібна всього одна інфузія інноваційних ліків, але вона коштує понад 2,2 млн доларів.


Учасники акції, реєструючись, вносять благодійні пожертви. Ці кошти спрямують на лікування Павлика. Окрім того, як повідомив ініціатор акції Макс Адаменко, до 30-ї річниці Незалежності України благодійник, який бажає залишитися анонімним, пообіцяв подвоїти всі кошти, які будуть сьогодні зібрані в Мукачеві для Павлика Мотички. Живе коло збирається на набережній Латориці через два мости – росвигівський і той, що по вулиці Садовій біля Центрального парку.


Місяць тому аналогічну акцію провели в Ужгороді. Тоді «живий ланцюг», який встановив всеукраїнський рекорд, об’єднав 2437 людей, а зібрати вдалося понад 320 тисяч гривень. В Мукачеві збиралися побити цей рекорд, проте тепер головне – допомогти дитині у боротьбі зі страшною недугою.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...