"Ни треба май коронавірус, Ги вірус у люди в мозґах!" - по-закарпатськи про повернення українців з Китаю

21.02.2020 07:50 147 3
"Ни треба май коронавірус, Ги вірус у люди в мозґах!" - по-закарпатськи про повернення українців з Китаю

Житель Олешника, що на Виноградівщині Іван Свищо  на сторінці в соцмережі Фейсбук оприлюднив віршовану поезію щодо кричущої ситуації, яка склалася довколо прийому на рідній землі евакуйованих із Китаю українців.

Нижче подаємо текст поезії мовою оригіналу:

"Ни треба май коронавірус, Ги вірус у люди в мозґах! Думу з Китаю прилитівись, А всі тебе послали нах!..

Чекавись, што тя дома приймуть Пуд своє рідноє крыло! А замісь того получив’ись У серце вд своякув сверло! Про што туй мож нам говорити?!!! Про людяність, добро й любов? Як мож в сякому дале жити, Кідь поступавуть так з тобов? Для нації ты став ізгойом! Тебе ни хотять твої ж браття! Ци мож і дале з сим пудходом Нам наційов ся называти?! Кругом єдно розчарування, У котрый бук ся ни кыни! Напрошує ся туй питання: Ци мож назвати нас людьми?! Я раньше знав, што’м українець Й казав’им, ош я тым горжуся! Но за сякый терновый вінець Для свойых... тым типир ганьблюся... Люди добрі, куди ми рухаємося?!!!" Нагадуємо, «Дякую за теплу зустріч»: одна з евакуйованих з Китаю показала «наслідки» приїзду в Україну (ФОТО) Читайте також: Побиті автобуси та розведені багаття: як у Нижніх Санжарах зустріли евакуйованих (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 3

Іван Свищо

21 лют. 2020 р., 18:45
До Неважно: та шо рильце прячеш? Ни ганьбися, укажися народови.
Приняв бим, ни сумнівайся. Но май на увазі, што існує єдна проблема: завтра ти тоже годен нуждатися в помочі і, бажаву ти, оби тобі ся так відгукнули, ги ти тепер, "добраку". І до речі, я не чув, оби їх планували комусь думу пудселити.

Неважно

21 лют. 2020 р., 15:12
Досебе думу прийми ...

Вася

21 лют. 2020 р., 11:33
"это какой-то позор"
Loading...