Новинка від МВС: відтепер за порушення ПДР штрафуватимуть водіїв авто на іноземній реєстрації

20.11.2020 15:28 565 0
Новинка від МВС: відтепер за порушення ПДР штрафуватимуть водіїв авто на іноземній реєстрації
Система автоматичної автофіксації порушень правил дорожнього руху почала реєструвати порушення правил Дорожнього руху, скоєних власниками автомобілів на номерах іноземної реєстрації. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук
"З учорашнього дня іноземні громадяни, що заїхали на своїх авто в Україні, і громадяни України, що їздять на машинах з номерами іноземної реєстрації, почнуть нести відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху" - міністр прокоментував новий проєкт реалізований в співдружності з Державною прикордонною службою України.
Як працюватиме система автоматичної автофіксації порушень правил дорожнього руху? Прикордонник при в'їзді авто на номерах іноземної реєстрації вносить в базу даних номер машини, ПІБ і паспортні дані того, хто був за кермом. Далі, якщо водій на цій машині перевищить швидкість, то система автоматично знаходить дані порушника взявши їх з Бази даних ДПСУ.
"Саме так сталося з громадянином Білорусі, водієм автомобіля Rover, який, рухаючись по трасі М 05 Київ-Одеса, в населеному пункті перевищив швидкість на 38 км / год при дозволених 50 км / год, а також громадянином Молдови, водієм автомобіля Mercedes, який перевищив швидкість на 24 км / год рухаючись по Південному мосту на Лівий берег в Києві. Тепер щодо даних громадян поліцією винесені постанови про порушення правил Дорожнього руху, які будуть відправлені прикордонникам. Прикордонники при виїзді з України авто іноземної реєстрації фіксують факт порушень ПДР за час перебування в Україні та інформують про це водія, пропонуючи йому заплатити штраф. Якщо водій-іноземець відмовляється платити штраф, то йому буде заборонений в'їзд в Україну. Якщо власник авто на іноземних — громадянин України відмовиться платити штраф, то документи будуть направлятися за загальною процедурою в Державну виконавчу службу для стягнення через арешт майна або банківських рахунків. Першими порушниками, зафіксовані системою, — стали громадяни Білорусі та Молдови" - міністр пояснив роботу оновленої системи.
Також Антон Геращенко зазначив, що далеко не у всіх країнах Європи та Азії діє система, що дозволяє залучати до відповідальності водіїв, які приїжджають в країну на авто з іноземною реєстрацією. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Берегові неповнолітній рецидивіст викрав автомобіль (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...