Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Новорічно-різдвяні ціни у Мукачеві

У Мукачеві снігу немає, проте це не заважає жителям міста готувати гаманці та шукати подарунки.

Ялинки, гірлянди, восьмикінцеві зірки, скляні кульки – все це вже звичні нам невід’ємні атрибути зимових свят!
«Перший кабельний» підрахував, скільки обійдеться мукачівцю прикрасити оселю новорічною символікою.

Різдвяний вінок на дверях – оберіг та захисник господарів. Цей звичай прийшов у нашу культуру з 1839 р. Німецький теолог Йоган Віхерн, готуючись до Різдва, змайстрував для бідних дітей із старого колеса вінок, прикрасив його хвоєю та запалив на ньому чотири свічки. Вінок приніс дітям щастя. Відтоді цей атрибут став символом Різдва. Ціни на святкові віночки на мукачівському ринку залежать від їх розміру та оздоблення: від найменшого за 150 грн. до стильних дизайнерських новинок за півтисячі гривень.

Головний атрибут свята – різдвяна ялинка. Утім, якщо площа Вашого помешкання не дозволяє габаритних красунь, можна доповнити святкову атмосферу декоративними альтернативами. Наприклад, штучні дерева менших розмірів або композиції новорічних санок ручної роботи.

У 1970-і роки стали поширюватися іграшки радянської символіки: у вигляді серпа і молота та червоної зірки. У наші ж часи дизайнери надають перевагу сріблястим та золотистим кольорам новорічних гірлянд. Їх можна придбати цілим набором: від 80 грн. до 700 грн. за повну колекцію замових прикрас. Звичай вішати на зелені гілки солодощі залишився й дотепер. До «ялинкового меню» і зараз додають імбирне печиво та цукерки.

Новорічні гірлянди і дощики вартують від 80 грн: залежно від якості та довжини. Особливо на прилавках розмітають помаранчеві символи холодної пори року – мандарини. Завезені з Італії та Іспанії коштують по 35 грн. за кілограм, турецькі трохи дешевші – по 30 грн.


Доповнити новорічний інтер’єр оселі можна і власними руками. Це не тільки декоративна родзинка власного авторства, але й чудовий подарунок для рідних та близьких.

Щасливого Вам проведення новорічно-різдвяних свят!

Нагадаємо, Свято наближається: у Мукачеві озеленюють новорічну ялинку

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...