Новорічні свята в режимі онлайн: Ткаченко пропонує двотижневий локдаун

24.11.2020 16:14 237 0
Новорічні свята в режимі онлайн: Ткаченко пропонує двотижневий локдаун
"Краще зустріти свята в режимі онлайн": очільник Мінкульту вважає, що краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Посилення карантину, відмова від масових заходів та двотижневий локдаун на різдвяні та новорічні свята прокоментували у Зеленського та зазначили, що уряд зобов'язаний підтримати ту частину населення, які потерпають від безробіття.
"За озвученим наразі планом МОЗ нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають всі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм і про малий та середній бізнес тощо. Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася. Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим. Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі "червона зона" не може бути нескінченний, через негативний вплив на економіку. Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Безумовно, Уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні буде, що згадати", - написав міністр культури.
Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов також вважає, що на різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження для боротьби з пандемією COVID-19. На його думку, локдаун має тривати три-чотири тижні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 4 сотні закарпатців захворіли на Covid-19 впродовж минулої доби Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...