Новий штам коронавірусу "Омікрон": МЗС озвучило рекомендації українцям щодо поїздок

29.11.2021 13:54 1318 0
Новий штам коронавірусу "Омікрон": МЗС озвучило рекомендації українцям щодо поїздок

Через поширення штаму коронавірусу «омікрон» Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України наразі утриматися від поїздок до Південної Африки, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве.

 

Про новий штам наразі відомо небагато, і науковцям можуть знадобитися тижні, щоб повністю зрозуміти ефективність вакцин проти цього варіанту, швидкість його передачі, тяжкість захворювання та лікування.

 

«Українці, які наразі перебувають на території зазначених країн, мають чітко дотримуватися протиепідемічних вимог, невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів у разі появи симптомів захворювання, бути готовими до додаткових карантинних обмежень після прибуття до України. Рекомендуємо також слідкувати за повідомленнями авіаперевізників у зв’язку із можливими змінами рейсів і запровадженнями додаткових протиепідемічних заходів», – звернулися в МЗС.

Дипломати зазначили, що Посольство України в Південно-Африканській Республіці відкрило цілодобову «гарячу лінію» для надання консульської допомоги.

Читайте також:

Теги: COVID-19
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...