Нові заходи безпеки: на Закарпатті послаблення карантину не буде (ВІДЕО)

05.06.2020 17:15 92 0
Нові заходи безпеки: на Закарпатті послаблення карантину не буде (ВІДЕО)
Про це на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомив голова ОДА Олексій Петров. Зокрема, губернатор віддав розпорядження усім відповідним структурам щодо посилення контролю та дотримання вимог протиепідемічних та карантинних заходів:
Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції, ВЧ 3002 Національної гвардії України, керівникам робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районів, міст: Забезпечити здійснення контролю в установленому порядку за дотриманням суб’єктами господарювання та громадянами протиепідемічних заходів під час карантину, зокрема рекомендацій МОЗ України щодо дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту, особливу увагу звернути на заклади громадського харчування та місця торгівлі. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області: Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, посилити моніторинг за дотриманням встановлених вимог у місцях торгівлі та обслуговування людей. Відповідно до повноважень забезпечити контроль за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах нагляду. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам: Посилити контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Забезпечити в повному обсязі проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. Посилити проведення серед населення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів. У разі ускладнення протиепідеміологічної ситуації на підвідомчій території, забезпечити прийняття необхідних рішень щодо локалізації осередків інфікування СОVID-19.
https://youtu.be/bjt1pve8SGE Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...