Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Нові ціни на газ і відмова в медичній допомозі: стало відомо, що зміниться з 1 квітня, українці шоковані

На українців чекає кілька важливих нововведень в економічній і соціальній сферах в квітні 2019 року.

Починаючи з 1 квітня, НАК «Нафтогаз» зменшить вартість газу для побутових споживачів на 2%. Ціна на газ знизиться з 8,55 грн за куб. м до 8,38 грн за куб. м, передає ПОЛІТЕКА.

Нафтогаз зміг купити газ на світовому ринку за нижчими цінами і тепер знижує тариф для населення.

Також з 1 квітня Міністерство охорони здоров’я вже не буде фінансувати лікування пацієнтів, які не встигли підписати декларацію з сімейним лікарем.
Крім того, почнеться набір на строкову військову службу, який буде йти по 30 червня у всіх областях України. Всі громадяни, які отримали повістку, зобов’язані з’явитися на призовну дільницю.

Багатодітні сім’ї України почнуть отримувати додаткові виплати. З 1 квітня розмір доплати складе 1626 грн в місяць на дитину, з 1 липня – 1699 грн, а з 1 грудня – 1779 грн

З квітня 2019 року діятимуть нові стандарти для банківських карт. Українські банки будуть випускати картки Visa з обов’язковою підтримкою можливості безконтактної оплати.

Нагадаємо, що Конституційний Суд України визнав законною скасування фінансової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років та скорочення розміру допомоги під час його народження. Таким було рішення суду від 7 листопада 2018 року.

Автори конституційного подання заявили, що оспорювані положення закону звужують конституційні права на соціальний захист громадян. Суд зазначив у своєму рішенні, що до конституційних прав соціального захисту належить тільки право на отримання пенсії.

Про запуск масштабної програми верифікації соціальних виплат і пенсій оголосив заступник міністра фінансів Юрій Джигирей. Для скорочення витрат бюджету деякі категорії пенсіонерів залишать без виплат.

Зокрема, позбутися соцзабезпечення з боку держави можуть особи, які виїхали за межі України, тих, хто оформили свої виплати з помилкою в документах і жителів непідконтрольних Україні територій.

Схожа схема в 2017-2018 роках вже допомогла уряду припинити витрату 14 млрд гривень з державного бюджету. Тоді перевірка торкнулася тільки соцвиплат, пільг і пенсій переселенців.

Нагадуємо, Невідомий намагався підпалити виборчу дільницю (ФОТО)

Читайте також: В законі про «євробляхи» знайшли лазівку

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...