Нові правила нарахування субсидій: депутати підклали закарпатцям чергову "свиню"

09.07.2018 10:28 36 0
Нові правила нарахування субсидій: депутати підклали закарпатцям чергову "свиню"
Кабінет міністрів не перестає дивувати українців та зокрема закарпатців. Вже вкотре там переглянули програму субсидій, і ось з цього вийшло. Якщо у вас є квартира площею 120 кв або будинок - понад 200, є машина, якій не більше 5 років - помахайте субсидії ручкою. Крім того, попрощатися з субсидією доведеться, якщо один з членів сім'ї перебуває на заробітках за кордоном. Хіба що він задекларує свої доходи і сплатити єдиний соціальний внесок. Також відповідно до нової постанови, зміняться соціальні нормативи споживання газу. За словами міністра соцполітики України Андрія Реви, система субсидій вчить людей економити.
"За останні чотири роки споживання газу скоротилося на 5 млрд. куб м в рік. Це дуже велика цифра, яка спростовує твердження, що система субсидій не розташовує людей до економії", - заявив він.
Колишній міністр ЖКГ Олексій Кучеренко додав, що ні в одній країні світу стільки людей не отримує субсидії, як в Україні - інформує "znaj".
"Власне, ціна на газ стала причиною шаленого зростання числа субсидіантів. Вони відкрили скриньку Пандори, 8,6 млн домогосподарств з 14 млн домогосподарств отримують пільги і субсидії. Це безпрецедентно, ні в одній країні світу такого немає. У Польщі 2% поляків отримують субсидії, в Естонії до 5% отримують субсидії, у Франції виключно на оренду житла дають субсидії. Кожна країна знаходить свій шлях. Основне навантаження йде на опалювальний сезон. Заклали монетизацію субсидій на осінь 2019 року, тобто, хтось інший буде розгрібати цю ситуацію", - підкреслив він.
Нагадаємо, У сусідів Закарпаття визначили найвродливішу дівчину Також читайте: Нові субсидії: як нововведення вплинули на життя закарпатців?
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...