Головна » Життя

Нова митниця: можливі збої в роботі через ліквідацію ДФС

Через появу нового митного органу в структурі Державної митної служби України та ліквідацію митних повноважень​ Державної фіскальної служби України на українців очікують деякі нюанси в роботі відповідних органів.

Про це повідомляє пресслужба Нової митниці у Facebook.

Вона звертає увагу на те, що виконання митних формальностей новою структурою розпочнеться із 0:00 неділі, 8 грудня. Відтак суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності рекомендують “за можливості утриматися від подання митницям ДФС митних декларацій, оформлення яких може бути не завершене до кінця доби 7 грудня”.

Також митники попереджають про зміну електронних адрес підрозділів митного оформлення.

Нова митниця не виключає вірогідності помилок у єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби, зокрема й щодо прийняття та адресації електронних митних декларацій. Українців також просять урахувати появу нового класифікатора місць митного оформлення та зміну банківських реквізитів для оплати за митне оформлення товарів.

«Додатково інформуємо, що проблем із справлянням митних платежів при оформленні товарів у зв’язку із початком роботи митниць Держмитслужби у неділю 8 грудня 2019 року та у подальшому не передбачається. Кошти авансових платежів (передоплати) перераховані платниками митницям ДФС будуть використовуватися для справляння митних платежів і митницями Держмитслужби! Але – будьте уважними! Якщо таких коштів недостатньо для митного оформлення товарів, яке планується з понеділка 9 грудня, – коли запрацюють банки та казначейство, кошти передоплати за митне оформлення товарів необхідно вже сплачувати виключно на нові рахунки Держмитслужби та митниць Держмитслужби. Старі рахунки ДФС будуть недоступні для надходження коштів!», – зазначають у відомстві.

 


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...