"Норки-зомбі": убиті через коронавірус тварини піднялися з-під землі

27.11.2020 12:59 742 0
"Норки-зомбі": убиті через коронавірус тварини піднялися з-під землі

В Данії норки, убиті через коронавірус, не дають спокою місцевим жителям.

Через кілька тижнів після того, як тварин поховали, вони почали підійматися з-під землі. Про це повідомляє BBC з посиланням на міністерство продовольства і сільського господарства Данії. Причиною того, що тіла норок виходять на поверхню став природний процес виникнення в них газів, а також те, що їх закопали недостатньо глибоко. Через це тіла норок набухають і в деяких випадках "виринають" з-під землі.
"Це природний процес, який ми намагалися врахувати, поклавши зверху якомога більше ґрунту", — говорить прессекретар датської поліції Томас Крістенсен.
Норок поховали в траншеї глибиною близько 1 метра, однак цього виявилося недостатньо. Позначається піщаний ґрунт, який в Західній Ютландії занадто легкий. Місцеві жителі відреагували на ситуацію жартами. У соцмережах пишуть про "нірках-зомбі", які загрожують данцям. Проте багато жителів району, де розташовано поховання норок, побоюються, що це може призвести до забруднення озера неподалік. Місцева влада заявила, що вже розв'язують цю проблему. Всього в Данії було вбито близько 10 млн норок через мутації коронавірусу, знайденого у цих тварин. Читайте також: Одну з лікарень у Перечині виділять для ковідних хворих Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...