Німеччина спростила правила в’їзду для українців

09.01.2022 21:08 1203 0
Німеччина спростила правила в’їзду для українців

Від неділі, 9 січня, Україну зі списку країн підвищеного ризику виключила Німеччина. Відтепер українські туристи подорожуватимуть до країни за загальними правилами в’їзду.

Від 9 січня до подорожніх із України до Німеччини не застосовуватимуться спеціальні правила в’їзду. Українці зможуть перетинати німецький кордон за загальними правилами.

Зокрема, тепер усі особи старші за 6 років мають надати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, сертифікат про повний курс вакцинації або довідку про нещодавнє одужання.

Раніше в’їзд до Німеччини був можливий лише в разі гострої потреби або за наявності сертифікату повного курсу (принаймні 2 дози) вакцинації протиCOVID-19. До того ж, перед прибуттям до країни необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати з собою підтвердження реєстрації під час перетину кордону.

Крім того, ті, хто мали право на в’їзд до ФРН, але не були повністю щепленими проти коронавірусу, повинні були відбути 10-денний термін самоізоляції. Достроково вийти з карантину можливо було лише на п’ятий день після приїзду за негативним результатом другого тесту.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...