Нікому працювати: ряд країн ЄС готові послати чартери за заробітчанами

15.04.2020 10:11 120 0
Нікому працювати: ряд країн ЄС готові послати чартери за заробітчанами
У сусідніх країнах, у зв'язку з початком сезонних робіт, попит на українських трудових мігрантів такий великий, що уряди готові оплатити чартерні рейси і оформлення документів для них. Про це напередодні заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на 1+1. За його словами, зараз спостерігається великий попит на українську трудову міграцію в сусідні країни.
"Уже є такі випадки, коли мені дзвонять міністри закордонних справ ряду країн і кажуть: "Наша країна готова оплатити чартери, готова все оплатити, і документи "прямо зараз, тому що весна, починаються сезонні роботи, працівники потрібні зараз. Ми поки розглядаємо ці запити", - сказав Кулеба. 
Втім, з його слів, проблема полягає в тому, що метою повернення наших співвітчизників в Україну була їхня безпека. Разом із цим, сезонні роботи дуже короткі - вони тривають близько місяця, тому потім трудовим мігрантам знову треба буде повертатися назад. У цьому контексті міністр зазначив, що ніхто в світі не може точно спрогнозувати розвиток епідеміологічної ситуації, тому, перш за все, йдеться не про роботу, а про безпеку тих же робітників. А от щодо того, чи будуть відмовляти тим країнам, які просять дозволити виїзд з України сезонним робітникам, глава МЗС заявив, що "ми думаємо". Нагадуємо, як повідомляв “ПЕРШИЙ.com.ua” раніше, Національний банк України послабив гривню - одразу на п’ять копійок https://pershij.com.ua/dolar-i-ievro-znovu-skochyly-vhoru-kurs-na-15-kvitnia/ Читайте також: Більшість матюків, якими користуються українці - запозичені. Усі ці слова направду брудні і неприємні. Адже в їхній основі секс, слова пов’язані з назвами геніталій. Використання таких слів робить мову грубою, брудною, брутальною. Але, є альтернатива... https://pershij.com.ua/u-merezhi-opryliudnyly-avtentychni-ukrainski-matiuky-18/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...