Невдала спроба: чоловік не врятував самогубцю (ВІДЕО)

16.12.2019 15:41 89 0
Невдала спроба: чоловік не врятував самогубцю (ВІДЕО)
Небайдужий спробував запобігти катастрофі, але депресивний  чоловік все одно зробив крок в нікуди, повідомляє Oculus Inferno https://www.facebook.com/pershij/videos/451753982200662/ Щойно одна людина вчинила самогубство. Менше ніж через хвилину це зробить ще одна. Кожні 40 секунд на планеті стається один випадок суїциду. Це означає, що приблизно 800 тисяч людей щороку закінчують життя самогубством, такі дані наводить ВООЗ Найвищий рівень самогубств в країнах з високим рівнем доходу. Майже в три рази більше чоловіків, ніж жінок, помирає від самогубств в країнах з високим рівнем доходу, на відміну від країн з низьким рівнем доходу. Серед молодих людей у ​​віці 15-29 самогубство – друга за значимістю причина смерті після ДТП.

Без паніки: як говорити з дітьми про депресію та суїцид

У групі підлітків віком 15-19 років суїцид – друга причина смерті серед дівчат (після ускладнень вагітності та пологів) і третя причина смерті серед юнаків (після ДТП і міжособистісного насильства). Найбільш поширеними методами самогубства є повішення, самоотруєння пестицидами і використання вогнепальної зброї. З 2010 по 2016 року кількість самогубств знизилося на 9,8%.  Ймовірно, у зв’язку з тим, що 38 країн у світі займаються стратегічною профілактикою самогубств. Ще однією причиною називають обмеження доступу до пестицидів. У Шрі-Ланці серія заборон на пестициди призвела до скорочення кількості самогубств на 70% і дозволила зберегти життя 93 тисяч людей за період з 1995 по 2015 р.

Поширені міфи про самогубство від HelpGuide

Міф: Люди, які говорять про самогубство, насправді цього не зроблять.
Факт: майже кожен, хто намагається вчинити самогубство, натякав або попереджав про це. Не ігноруйте навіть непрямі посилання на смерть або самогубство. Такі висловлювання, як-от "Ви будете шкодувати, коли я піду", "Я не бачу жодного виходу", навіть якщо це жарт, можуть вказувати на суїцидальні наміри.
Міф: Будь-хто, хто намагається вбити себе, повинен бути божевільним.
Факт: більшість людей, схильних до самогубства, не страждають психозом або божевіллям. Вони засмучені, охоплені горем, пригнічені або зневірилися, але це не обов'язково ознаки психічного захворювання.
Міф: якщо людина сповнена рішучості убити себе, ніщо не зупинить його.
Факт: Навіть людина в глибокій депресії, відчуває змішані почуття щодо смерті, сумніваючись до останнього моменту. Більшість самогубців не хоче смерті; вони хочуть, щоб біль припинився.
Міф: розмова про самогубство може наштовхнути на ідею.
Факт: Ви не підштовхуєте людину до самогубства, говорячи про це. Подтрібно підіймати тему самогубства і відкрито обговорювати її – це одна з найбільш корисних речей, які ви можете зробити, пише Life.pravda.com.ua. Нагадуємо, Накладено штрафів на 100 тисяч: на Закарпатті продовжують красти електроенергію Читайте також:  Відвели до підвалу та задушили: на Іршавщині вбили чоловіка
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...