Неможливо легалізувати розкол: керуючий справами УПЦ про зустріч на Фанарі

23.06.2018 22:18 26 0
Неможливо легалізувати розкол: керуючий справами УПЦ про зустріч на Фанарі
23 червня між представниками Української Православної Церкви і Константинопольського Патріархату відбулася дуже відверта розмову, повідомив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич). Метою зустрічі було дати Фанару об'єктивну інформацію про проблеми українського Православ'я, а також почути від самого Патріарха Варфоломія - чи дійсно він збирається дарувати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
«Кілька разів говорилося про неможливість легалізації розколу, питання потрібно ставити про лікування, - розповів митрополит Антоній. - Образно кажучи, іноді ліки не допомагають, і ми тепер перебуваємо в пошуках того, що допоможе об'єднати наших братів, які довгий час знаходяться за церковною огорожею, і ми бачимо, що бажання Константинопольського Патріарха, від тієї Церкви, від якої ми отримали хрещення, - допомогти в цьому питанні». За словами керуючого справами УПЦ, Патріарх Варфоломій підкреслив, що не хоче втручатися в ситуацію, але при цьому бажає допомогти вирішити складне «українське питання». «Ми повинні робити все для того, щоб наші брати і співвітчизники, які знаходяться в розколі, повернулися в лоно Православної Церкви», - наголосив владика Антоній».
Делегація УПЦ прибула на зустріч в Стамбул 23 червня. Головна тема обговорення - питання про надання Томосу про автокефалію для Православної Церкви в Україні. https://youtu.be/paipnXQz-m0 - Нагадаємо, Синод звернувся до вірних УПЦ щодо інформації про можливість «надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні»

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...