Немає руки і обох ніг: у супермаркеті Дніпра завжди усміхнений касир з інвалідністю полонив покупців

13.03.2021 17:47 236 0
Немає руки і обох ніг: у супермаркеті Дніпра завжди усміхнений касир з інвалідністю полонив покупців
В одному з супермаркетів Дніпра працює касир Павло. Чоловік має інвалідність 1-ї групи, але це не заважає йому жити активним життям і якісно і швидко виконувати свої обов'язки. Про усміхненого і приємного касира розповіла дніпровська блогерка Alex Fil.  
"Знайомтеся, касир Павло. Працює у "Варусі" в Террі на 12 кварталі. У Павла однієї руки немає до ліктя, а на другий два пальця. І він працює касиром! Тому хочу сказати спасибі компанії супермаркету, яка працевлаштовує таких людей, ви даєте шанс! Хочу, щоб кожен брав приклад з Павла. Як важливо вірити в себе, свої сили, не здаватися, адже для кожного є своє місце в цьому світі. І дуже хочу побажати іншим працівникам сфери обслуговування бути такими ж життєрадісними, привітними, вихованими і так само швидко працювати, як Павло", - написала блогерка.
  Під публікацією дівчини користувачі розповіли, що Павло також немає ніг. Він пересувається на протезах і живе у гуртожитку.  
  • Паша - прекрасна людина, дуже рада що у нього є можливість працювати.
  • Хороша людина, мотиватор і приклад.
  • Ще один доказ того, що "хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - шукає відмазки". І камінь в город тих - хто говорить, що він не може знайти
  • роботу, не хоче - так, не може - ні.
  • Паша справжня знаменитість в Дніпрі! Він, до речі, колись брав участь в шоу "Половинки" на Новому каналі та ще багато де. Мега активна і позитивна людина.
Раніше сам Павло Мишев розповідав, що у Дніпрі йому важко було працювати касиром, через 13-годинний робочий день.  
"Там був 13-годинний робочий день з короткою перервою. За таким графіком у людей з інвалідністю починаються мігрень і біль у хребті. Зараз я влаштувався на іншу роботу. Роботодавець увійшов в моє становище: я працюю 6 годин, після - 2-годинна перерва. Однак, мені пощастило. Подібна скоріше виключення із загальної картини", - сказав Павло Мишев.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина з Ужгорода стала першою в області фіналісткою Ukraine Global Scholars Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...