Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Кримінал

Нелегала з країни фараонів затримали прикордонники на Закарпатті

Іноземця, охочого незаконно перетнути українсько-словацький кордон, затримали сьогодні зранку військовослужбовці Чопського загону

Прикордонний наряд від відділу «Ужгород» виявив правопорушника під час патрулювання. Останній саме намагався подолати лінію інженерних споруд, коли його зупинили правоохоронці. На момент затримання до державного рубежу йому залишалося подолати лише 20 метрів. Чоловік, що не мав при собі жодних документів, спершу назвався сирійцем. Згодом, прикордонникам вдалось з’ясувати, що насправді він є громадянином Єгипту. Також військовівстановили, що до кордону чоловік рухався безпосередньо з міста Ужгород за допомогою GPS-навігатора.

Післяпроведеннянеобхіднихпроцесуальнихзаходівнезаконного мігрантадоставили у пункт тимчасовоготриманняЧопськогоприкордонного загону. Правоохоронцямналежитьвстановити особуправопорушника, післячогойогобуде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Прес-служба Чопськогоприкордонного загону

Реклама
Реклама