Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Не так давно на Закарпатті з’явилось таке явище, як мобільний туризм

Що це таке, розповів туризмознавець Федір Шандор

Мобільний туризм – різновид туризму, де подорож здійснюється при допомозі мобільних пристроїв.

Завдяки поширенню смартфонів, справжніх технологічних шедеврів, що передбачають пристрої “все-в-одному” (з можливістю зателефонувати, побродити по всесвітній павутині, розпізнати звуки) і появі безлімітних тарифів на Інтернет, виникло таке явище, як мобільний туризм.

Перед користувачем відкриваються численні можливості! Отримати інформаційні повідомлення, визначити своє місцезнаходження, зробити бронювання з внесенням передоплати або без такої – все це ви зможете зробити за допомогою мобільного, а новий сервіс на платформі GSMFuns надає wар-доступ до потужної бази даних турів і гарячих путівок і дозволяє користувачеві за лічені хвилини організувати свій відпочинок. Для цього потрібно лише вказати ряд бажаних параметрів, таких як країна або курорт, ціна і клас готелю – і через кілька секунд до ваших послуг список відповідних пропозицій, з фотографіями і докладними описами.

В багатьох туристичних бюро сьогодні відвідувачам пропонують скористатися спеціальними програмами для iPhone, з допомогою яких можна отримати всю корисну інформацію про природні чи культурні об’єкти, спортивні заходи, нічне життя, кулінарні і гастрономічні традиції, час і місце проведення концертів та виставок, розклад і маршрути транспорту. Додаток завантажується абсолютно безкоштовно. Всього одне натиснення на іконку, і користувач телефону може зателефонувати до вибраного закладу, направити електронний лист або текстове повідомлення перед тим, як “спитати” у карти Google map, як туди дістатися.

Федір Шандор

Реклама
Реклама