Не сподобався сніданок: відпочинок у Карпатах закінчився масовою бійкою (ВІДЕО)

13.01.2022 11:55 986 0
Не сподобався сніданок: відпочинок у Карпатах закінчився масовою бійкою (ВІДЕО)

В одному з готельно-ресторанних комплексів у Карпатах розгорівся скандал через омлет. Відпочинок завершився стресом, синцями та забоями для компанії киян

Вони стверджують – їх побили працівники готелю. Молодим людям не сподобався сніданок і вони попросили приготувати інший, адміністраторка закладу відмовила у проханні. Зчинився скандал, приїхали поліція та швидка.

Компанія з восьми друзів відпочивала в готелі з високим рейтингом.  Загальна вартість проживання на всіх склала близько 80 тисяч гривень зі сніданками. Сплатили частково на картку, частково готівкою. 

Однак одній із дівчат не сподобався омлет і вона попросила його замінити. На це адміністраторка закладу повідомила, що зі стравою все добре, бо вона сама її щодня їсть.

"Я сказала, що мені не сподобався сніданок і чи можна замінити. Вона сказала, щоб ми завтра вибрали інший і нічого змінювати не будуть", – розповіла туристка Юлія Соловйова.

Інша відпочивальниця пригадала відповідь адміністраторки:

"Те, що вам не сподобався омлет, це ваші проблеми. Я його куштую кожного ранку і мені все подобається". Розвернулась і пішла".

Одна із туристок розповіла, що тоді вона обізвала адміністраторку "тупою вівцею", адже нібито адміністраторка вивела її на емоціях.

Після цього туристи пішли скаржитись на сніданок на рецепцію готелю через погане обслуговування. Там і спалахнув конфлікт.

"Подруга почала її знімати і вона просто вибігла із рецепції та схопила її за волосся", - розповіла відпочивальниця Христина Райгородська.

В цей момент дівчат почали захищати їхні хлопці, однак працівники готелю одразу нібито накинулись і на них. На місце події довелося викликати поліцію та медиків.

З готелю туристів хотіли виселити, проте відмовились їм повертати гроші за відпочинок. Тоді вони ще раз викликали поліцію та залишились жити у готелі.

У готелі коментувати інцидент відмовились. Туристи та адміністрація готелю написали заяви до поліції. Наразі правоохоронці встановлюють обставини події.


 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...