"Не потрібно було чіпати тему релігії": Геннадій Москаль пояснив причину поразки Порошенка на Закарпатті

23.04.2019 15:27 82 0
"Не потрібно було чіпати тему релігії": Геннадій Москаль пояснив причину поразки Порошенка на Закарпатті
Про це повдомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля. Губернатор коментуючи результати  голосування на виборах 21 квітня. За його словами, закарпатці дуже неоднозначно сприйняли втручання Президента у справи релігії.
«Тут дуже неоднозначно сприйняли реалізовані реформи і гасла. Я свого часу навіть боявся вимовляти слово «Томос», бо ж маємо 640 громад Московського патріархату, 32 монастирі. І замість Помісної церкви ми отримали Митрополію від Константинополя, а по факту – відсутні церкви і ніяких тенденцій до масового переходу», — зазначив Голова Закарпатської ОДА.
«Я не стверджую, що священники здійснювали якусь агітацію, в наших умовах цього і не треба було робити. А треба було не чіпати тему релігії в мультикультурному і релігійно розмаїтому Закарпатті. Тут історично церкви не ототожнювали себе з Московським патріархатом – і при Чехословаччині, і за Радянської доби. І якщо на Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині Томос зіграв свою позитивну роль, то в нас навпаки», — розповів чиновник.
Нагадуємо, Москаль заявив, що йде в опозицію до Зеленського, а своєму наступнику залишає «пусті засіки» Читайте також: Українцям слід бути на поготові до потужного землетрусу: у найбільшій небезпеці жителі Закарпаття Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...