Не дитячі розваги: у Полтавській області двоє школярок порізали собі зап’ястя

27.02.2021 05:30 87 0
Не дитячі розваги: у Полтавській області двоє школярок порізали собі зап’ястя
Двоє школярок в одному із сіл Полтавської області порізали собі зап’ястя. Неповнолітніх дівчат знайшли у стресовому стані біля школи. Їхньому життю нині нічого не загрожує. Про це повідомляє поліція Полтавської області. Інформація про інцидент надійшла до поліції вчора, 25 січня, від медичних працівників.Дівчата – із однієї з сіл Шишацької громади. Попередньо відомо, що двох 14-річних дівчат виявили біля навчального закладу. Вони перебували у стресовому стані з порізами на зап’ястях. Ученицям восьмого класу надали оперативну медичну допомогу. На щастя, загроза для їхньому життя минула і дівчата наразі у задовільному стані. Своєю чергою, правоохоронці встановлюють причини та умови, що спонукали школярок до подібного кроку.  
"Наразі поліція вивчає причини та умови, що спонукали учениць 8-го класу до заподіяння шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки ми будемо приймати відповідні правові рішення", - сказав начальник Миргородського районного відділу поліції Андрій Тюков.
  У поліції вчергове звернулися до батьків і вчителів із закликом більше часу приділяти дітям і бути толерантнішими. Правоохоронці зауважили, що подібні дії підлітків найчастіше є прагненням звернути на себе увагу, змінити стосунки, отримати допомогу, є протестом проти конкретної ситуації тощо.  
"Ця ситуація – привід для серйозних роздумів над проблемами батьків і дітей, дітей та педагогів, а також міжособистісних стосунків в учнівському колективі. Дорослим слід серйозно ставитися до почуттів, настроїв та прагнень дітей. Толерантно сприймати сучасні тенденції у молодіжному спілкуванні, поважати право дітей на власну думку та вільний вибір, підтримувати з дітьми постійний зв'язок, виявляти цікавість до їхнього життя (зокрема, до інтересів та кола спілкування)", - йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'їсти 40 пігулок і померти: що відомо про отруєння школярок у Боярці та Умані Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...