Не дочекалися ДСНСівців: медики розповіли, як надавали допомогу під куполом церкви робітнику (ФОТО)

10.12.2021 09:36 1198 0
Не дочекалися ДСНСівців: медики розповіли, як надавали допомогу під куполом церкви робітнику (ФОТО)

Сьогодні об 11.51 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги поступив виклик із села Нове Давидково Мукачівського району. Людина, яка телефонувала, повідомила, що із самої верхівки купола церкви під час ремонтних робіт на дах впав робітник.

 

На виклик виїхала фельдшерська бригада №710 із села Великі Лучки. Як з’ясувалося, 25-річний потерпілий знаходиться на висоті близько 20 метрів і дістатися до нього можливо тільки вертикальними вузькими сходами, які ведуть на горище храму.

Фельдшер Яна Шипович прийняла рішення не чекати доки приїдуть фахівці з ДСНС, а самій піднятися до травмованого, щоб надати медичну допомогу. Двоє будівельників допомогли їй дістатися до місця, де знаходився потерпілий.

Фельдшер знеболила юнака, одягнула йому імобілізаційний корсет і дочекалася рятувальників ДСНС. 

«Підніматися було дуже страшно, велика висота, сильний протяг, але я увесь час думала про те, що маю допомогти людині. І страх відступив», – розпівіла Яна Шипович.

 Яна Шипович

Потерпілого спускали донизу вертикально на мотузках, через вузькі отвори між вертикально встановленими драбинами. Попередній огляд травмованого, вказує на можливі ушкодження тазу та хребта.

Бригада «швидкої» доставила потерпілого до приймального відділення Мукачівської ЦРЛ.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...