Назвали офіційну причину масштабного збою у Facebook

05.10.2021 09:38 1126 0
Назвали офіційну причину масштабного збою у Facebook

У Facebook також вибачилися перед усіма постраждалими користувачами та компаніями.

Причиною масштабного збою в роботі соціальної мережі Facebook, який стався у понеділок, 4 жовтня, і тривав близько семи годин, стало невдале внесення змін до конфігурації.

Про це повідомляється на сайті компанії.

"Наші інженери з'ясували, що зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, викликали проблеми, які перервали цей зв'язок", - йдеться у повідомленні.

Представники Facebook зазначили, що "це порушення мережевого трафіку спровокувало каскадний вплив на способи зв'язку наших центрів обробки даних, в результаті чого наші послуги були зупинені".

"Основна причина цього збою також вплинула на багато внутрішніх інструментів і систем, які ми використовуємо в повсякденній роботі, що ускладнило наші спроби швидко діагностувати і вирішити проблему", - пояснили представники корпорації.

Водночас у компанії запевняють, що внаслідок збою дані користувачів не постраждали. "Наші сервіси знову підключені до мережі, і ми активно працюємо над тим, щоб повністю повернути їх в нормальний режим роботи", - вказали розробники.

У Facebook також вибачилися перед усіма постраждалими користувачами та компаніями: "Ми розуміємо, який вплив на життя людей надають подібні перебої в роботі, і усвідомлюємо свою відповідальність за інформування людей про збої в роботі наших послуг".

Нагадаємо, що соціальні мережі Facebook та Instagram, а також месенджер WhatsApp у ніч проти вівторка, 5 жовтня, почали відновлювати роботу. Водночас проблеми залишаються, їхнє вирішення займе "деякий час"

Збій тривав близько семи годин. Це найтриваліший період простою для Facebook від 2008 року, коли через помилку соцмережу відключили приблизно на день, через що постраждали близько 80 мільйонів користувачів.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...