Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

НАЗК: Сироїд купила позашляховик за 10 грн, а Парцхаладзе не показав у декларації Lаnd Rover

НАЗК передало до суду три протоколи про адміністративні правопорушення віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироід

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

У НАЗК повідомили про адміністративні правопорушення за фактами декларування недостовірної інформації, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а також несвоєчасного подання декларацій. Протоколи складені за результатами перевірки декларацій 2015-2017 років.

– “Працівниками Державтоінспекції зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля суб’єкта декларування на дату набуття права. Придбання автомобіля здійснювалося на підставі біржового договору (угоди), згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який купила Оксана Сироід у свого цивільного чоловіка, становила 10 гривень. Однак в деклараціях вказана вартість автомобіля , за яку він був придбаний попереднім власником, а саме: 180 тисяч гривень. Зафіксовані правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частиною другою статті 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення “, – йдеться в повідомленні.

Крім того, ще два протоколи були складені відносно заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

-“Встановлено, що заступник міністра несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в зв’язку з отриманням доходу від відчуження Land Rover Range Rover 2010 року випуску, а також – від придбання у власність Land Rover Range Rover 2013 випуску”, – сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що деякі чиновники не надавали вчасно декларації в НАЗК.

– “Крім того, Національне агентство направило в суд п’ять адмінпротоколів за результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій. Встановлено, що несвоєчасно без поважних причин подали декларації депутати Київської обласної ради та Києво-Святошинської районної ради, старший офіцер Національної гвардії України, а також службовці Головного управління Державної фіскальної служби “, – зазначили у відомстві.

В агентстві наголосили, що складання протоколу і направлення його в суд не свідчить про вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Читайте також: У декларації Гонтаревої виявили порушення

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...