Назавжди вдома: компанії Twitter більше не потрібні офіси

15.05.2020 03:10 33 0
Назавжди вдома: компанії Twitter більше не потрібні офіси
Там розповіли, що їхні 5 тисяч людей працюють з дому ще з початку березня. Такі зміни виявилися настільки успішними, що у Twitter хочуть, щоб віддалений режим роботи продовжувався і надалі - для тих, хто може виконувати свої завдання з дому.
"Ми в унікальній позиції..., щоб дозволити нашим людям працювати з дому. Кілька останніх місяців довели, що ми справді це можемо зробити", - йдеться у листі від керівника Twitter Джека Дорсі до працівників. "Тож якщо функції та можливості співробітників дозволяють виконувати роботу з дому, то якщо вони хочуть - можуть працювати так постійно, ми це запровадимо", - додав він.
Водночас працівники, які не можуть постійно працювати з дому, повернуться в свої офіси до кінця року, але "не раніше вересня". Загалом у Twitter 35 офісів по всьому світу, зокрема центральний у Сан-Франциско, а також є відділення у Лондоні, Сингапурі та Делі. Кілька інших компаній, такі як Facebook і Google, також дозволили своїм командам працювати відділено до кінця 2020 року. Медики ж попереджають, що при роботі з дому важливо постійно рухатися та змінювати робочі пози, щоб не боліла спина та голова. Наприклад, можна обладнати стояче робоче місце і половину часу працювати стоячи, а половину - сидячи. А екран комп'ютеру корисно тримати на рівні очей, щоб не згорблюватися. Читайте також: Резонансна подія трапилася сьогодні у закарпатському місті Виноградів - обвалилася будівля на місцевому кінотеатрі. На жаль, в результаті події загинула людина https://pershij.com.ua/obval-budivli-u-vynohradovi-dyrektor-rynku-prokomentuvav-sytuatsiiu-priamyi-efir/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...