"Навіть зиму перезимував": в Ужгороді знову помітили екзотичного птаха (ФОТО)

14.08.2021 09:50 1145 0
"Навіть зиму перезимував": в Ужгороді знову помітили екзотичного птаха (ФОТО)

В Ужгороді оселився екзотичний кільчастий папуга. Вперше птаха помітили серед зими, на початку 2021 року у різних частинах міста, але здебільшого його осідком є проспект Свободи, де він буває найчастіше.

Вчора зеленого красеня помітили знову, про це написав Vitalii Holub на своїй сторінці у Фейсбук."Вже десь 2 тижні періодично помічаю, як високо й вдалині над різними мікрорайонами Ужгорода пролітає птах із незвичним для наших країв "профілем": середнього розміру, з короткими крилами та дуже довгим, вузьким хвостом. Одразу подумалося, що в когось втік папуга" - йдеться у дописі чоловіка.Через те, що ці пташки підходять навіть для новачків, невибагливі та не вимагають нестандартного догляду, вони користують не аби якою популярністю. Тож ймовірніше за все папужка в когось втік.

Цікаво, що яскраві пташки, які для ужгородців стали справжніми домашніми улюбленцями, для фермерів індійські кільчасті є просто лихом. Пташки живуть у багатьох місцях планети, але їх батьківщиною вважають Азію та Африку. Мешкають вони ще в Індокитаї, на Мадагаскарі, в Ізраїлі та Єгипті. Ожереловий папуга адаптувався до клімату Бельгії та Німеччини, але на островах Родрігес і Реюньон вимер. Під загрозою зникнення маврикійський вигляд.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...