Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Нацбанк “вбив” українців прогнозом щодо зростання зарплат

Стало відомо, що в Національному банку України прогнозують істотне уповільнення темпів зростання заробітних плат.

Як передає інтернет-видання “BusinessUA”, інфляційний звіт Національного банку України свідчить, що протягом найближчих трьох років зростання номінальних заробітних плат в українській державі впаде нижче десяти відсотків.

Зокрема, в огляді йдеться, що зростання заробітної плати в реальному вираженні з урахуванням інфляції сповільниться до чотирьох відсотків, що буде відповідати зростанню продуктивності в економічному секторі, і не буде створювати додаткового інфляційного тиску. У повідомленні НБУ відзначається: «Уповільнення міграційних процесів і вирівнювання диспропорцій на ринку праці поступово будуть знижувати тиск на підвищення заробітних плат».

Прогноз Центробанку говорить про те, що до кінця 2021 року рівень безробіття може очікуватися в межах 8,7 відсотка. Такий показник дуже близький до оцінок природного рівня. Також йдеться про те, що середня номінальна зарплата штатного українського працівника в березні місяці поточного року виросла на 22,1 відсотка – 10 тисяч і 237 гривень, якщо порівнювати цей показник з березнем минулого року.

Нагадуємо, На Виноградівщині обрали кращі вина фестивалю “Угочанська лоза” (ФОТО)

Читайте також: Поліцейські надали нові подробиці резонансної автопригоди на Мукачівщині (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...