Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

Натовп під банком: як члени ДВК 69 виборчого округу отримують зарплату у Мукачеві (ФОТО,ВІДЕО)

Велика кількість людей під дверима «Укргазбанку» - так члени дільничних виборчих комісій отримують заробітну плату за перший тур президентських виборів

До приміщення банку запускають по кілька осіб, черга рухається дуже повільно, люди знервовані. Це не дивно. Адже ТВО № 69 з центром у Мукачеві охоплює частину Іршавського, Берегівського та Мукачівського районів. Щоб отримати свої законно зароблені кошти, людині потрібно витратити весь день.

Така ситуація склалася чи не вперше, адже до цього часу зарплату видавали голови ДВК, як матеріально відповідальні особи, по відомості. Така процедура виплати коштів не заборонена і чинним законодавством, проте голова окружної виборчої комісії Марина Марценюк прийняла рішення укласти угоду з банком. З цим рішенням не погоджувалися багато членів самої ОВК, розуміючи, що чекає на людей.

Відтак, нерви, штовханина, грубощі від охоронців банку, й просто день, що пропав, – ось вдячність за роботу членам дільничних виборчих комісій.

Нагадуємо, Відкрили вогонь, та добивали палицями: серед ночі невідомі в масках напали на працівників “Укртрансбезпеки” (ВІДЕО)

Читайте також: Пожежа на Виноградівщині: вогонь вмить охопив вантажівку

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...