Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО)

21.12.2021 17:07 1093 0
Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО) Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО) Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО) Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО) Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО) Народжене в Ужгороді немовля транспортували гелікоптером до Львова: дитина мала вади серця (ВІДЕО, ФОТО)

В Ужгороді у немовляти, яке народилось 17 грудня  лікарі виявили серйозні вади серця. Пологи проходили нормально, однак стан дитини почав погіршуватися за кілька годин після народження.

За словами завідувача відділу надання якості екстреної медичної допомоги Сергія Боднара, по аеромедичній допомозі передали пацієнта. 

“У львівській бригаді було 2 неонатологи та один фельдшер. Вони оглянули дитину і забрали. Випадок співпраці на такому рівні у нас уперше”, — сказав він.

Старший лікар-ординатор блоку інтенсивної терапії новонароджених Ужгородського міського пологового будинку Степан Богдан розповів про стан маленького пацієнта. 

“За кілька годин у дитини з’явилися розлади загального стану, задишка, посиніння шкіри. Дитина відразу була переведена до нас і діагностована критична вада серця — атрезія легеневої артерії, яка потребує негайного оперативного втручання. Вчора дитина була на ШВЛ, ми боролися за її життя, їй постійно потрібно проводити інфузію препарату, який тримає відкритим приток, без якого дитина не може жити. На сьогодні стан дитини стабілізувався і нам вдалося так організувати, що дитину транспортували у Львів, де їй зроблять операцію і, дасть Бог, дитина зможе спокійно жити”

На сторінці аеропорту “Ужгород” у Facebook повідомили: операцію з термінової евакуації новонародженої дитини проводять на гелікоптері “повітряної швидкої” Airbus H-145.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...