Нардепи ухвалили законопроєкт для виплати по 1000 грн вакцинованим

02.12.2021 21:55 1345 0
Нардепи ухвалили законопроєкт для виплати по 1000 грн вакцинованим

Держава виділить близько 8 мільярдів гривень на підтримку населення під час карантину. Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт № 6297 у другому читанні.

Як зазначила голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк, це фактично програма вдячності громадянам, які зробили щеплення і тим самим допомогли медичній системі дихати вільніше.

Так, народні депутати збільшили додатково на 5 мільярдів гривень обсяги видатків споживання загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою “Надання допомоги в рамках програми “єПідтримка”, повідомляє інформаційне управління апарату Верховної ради.

Уряду доручено затвердити порядок надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”, її розмір та вимоги до суб’єктів та прийняти у триденний строк з дня набрання чинності Закону нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації.

Законом збільшено видатки загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою “Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками” на 2.2 мільярди гривень.


“Закон передбачає збільшення дохідної частини бюджету коштом надходжень ПДВ з імпорту на 10,2 млрд. грн, спрямувавши ці кошти на надання допомоги в рамках програми "єПідтримка" (5 млрд. грн), заходи боротьби з COVID-19 (2,2 млрд. грн).Законопроєкт запроваджує соціальну підтримку застрахованим особам, на територіях, де запроваджено локдаун”, — йдеться у повідомленні пресслужби Верховної ради.

Програма перерахування по тисячі гривень українцям, які вакцинуються проти COVID-19, матиме назву "єПідтримка". В її межах кошти можна буде витратити зокрема на придбання книг. Про це заявили міністерка економіки Юлія Свириденко та міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...