В день саміту Україна - ЄС, Євросоюз проінформували про порушення свободи слова в Україні (ВІДЕО)

12.10.2021 13:01 289 0
В день саміту Україна - ЄС, Євросоюз проінформували про порушення свободи слова в Україні (ВІДЕО)

Сьогодні, 12 жовтня, в день саміту Україна-ЄС, співробітники  "112 Україна", NewsOne, ZIK, "Перший Незалежний" проводять акцію з метою привернути увагу гостей саміту до порушення свободи слова в Україні.

Раніше 27 вересня, стартувала чергова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, де працювали журналісти " Першого Незалежного "та інформували її учасників про незаконні дії української влади щодо незалежних медіа, таких як" 112 Україна", NewsOne, ZIK," Перший Незалежний", а також видань " Країна.ІА "і " Шарий.net". у рамках засідання Асамблеї журналісти передали сотням європейських політиків, зокрема євродепутатам, делегатам ПАРЄ, працівникам МЗС, європейським політикам, міністрам і чиновникам різних країн, листи, а також брошури, де детально розповіли про тиск на свободу слова в Україні.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру. 

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували 96,9 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Президент України Володимир Зеленський заслуговує імпічменту - причин для цього на сьогоднішній день досить багато. Про це під час акції журналістів незалежних українських медіа "112 Україна", NewsOne, ZIK, "Перший Незалежний" з метою привернути увагу гостей саміту Україна-ЄС до порушення свободи слова в Україні заявив керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський.

"Я абсолютно переконаний, що пан Зеленський точно заслуговує на імпічмент. Причин тому багато. Давайте ми з вами згадаємо передвиборчі обіцянки. Одною з них було, що якщо він порушить закон хоч раз - він тут же піде. Не вистачить вже, напевно, чисел там тризначних або чотиризначних, щоб порахувати кількість разів, коли він вже порушив закон. Тому впевнений, що найближчим часом його чекає не тільки імпічмент, а й реальне кримінальне провадження за всі його діяння. За закриття телеканалів, за переслідування опозиції, за імітацію якихось замахів на своїх підопічних, підлеглих, друзів, колег", - зазначив політик.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...