Намагався увірватися до будинку, де знаходилася жінка з малолітньою дитиною: в Ужгороді поліція затримала агресивного чоловіка (ФОТО)

05.10.2021 17:21 528 0
Намагався увірватися до будинку, де знаходилася жінка з малолітньою дитиною: в Ужгороді поліція затримала агресивного чоловіка (ФОТО)

Ввечері 3 жовтня на спецлінію “102” надійшло повідомлення від жінки, яка саме перебувала вдома з дитиною, що її співмешканець, з яким вони проживають на вулиці Гагаріна, влаштував сварку та вривається в будинок.

При прибутті за вказаною адресою 32-річний ужгородець, побачивши поліцейських, почав погрожувати фізичною розправою, поводився агресивно та не виконував законних вимог. Оцінивши ситуацію правоохоронці, згідно зі статтею 44 Закону України “Про Національну поліцію” застосували фізичну силу та кайданки, щоб вгамувати чоловіка.
Відповідно до вказаної статті поліцейський може застосовувати фізичну силу, у тому числі спеціальні прийоми боротьби (рукопашного бою), для забезпечення особистої безпеки або/та безпеки інших осіб, припинення правопорушення, затримання особи, яка вчинила правопорушення, якщо застосування інших поліцейських заходів не забезпечує виконання поліцейським повноважень, покладених на нього законом.
Затриманого перевірили на стан сп’яніння та доставили до Ужгородського районного управління поліції для давання пояснень і з’ясування всіх обставин.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...