Найпопулярніші дитячі ролики

30.12.2021 10:49 206 0
Найпопулярніші дитячі ролики

Вибрати якісні ролики для дитини – завдання приємне, проте відповідальне. Важливо, щоб ролики не просто підходили за розміром, але добре сиділи на нозі, колеса плавно оберталися, черевик підтримував гомілкостоп. 

Нижче пропонуємо найбільш популярні моделі для початківців та ролерів зі стажем. 

Найкращий вибір для початківців

Flying Eagle SQ APEX. Головна перевага цієї моделі – це черевик з міцного і жорсткого пластику, який витримає не одне падіння і прослужить довго. Додаткову підтримку гомілкостопа надає каф з жорсткого пластику – завдяки цій деталі забезпечується правильна постановка ноги.

Внутрішник (лайнер) виконаний з цупкої тканини, яка не протреться через кілька років. Такий щільний лайнер забезпечує комфорт ніжці малюка. За фіксацію ноги відповідають п’яткова і верхня баклі.

Рама виконана з жорсткого пластику. Що прикметно – рама становить одне ціле з бутом, а це покращує передачу зусилля при відштовхуванні. 

Колеса тут встановлені SQ APEX, виконані з якісного поліуретану. Вони дають середній накат, тому дитині не доведеться часто відштовхуватися, щоб швидко їхати.

Модель Flying Eagle SQ APEX є чудовим варіантом для дитини, яка ще не вміє кататися. На таких роликах дуже просто вчитися.

Ковзани для просунутих

Flying Eagle S6S – дитячі ролики напівпрофесійного класу, на яких кататися стає набагато комфортніше. Нога фіксується жорстко, що спрощує виконання різних трюків.

Каф виконаний з жорсткого пластику, який дуже щільно фіксує ногу. Деталь покрита флуоресцентною фарбою, яка світиться, якщо на неї посвітити ввечері. Бокові слайдери захищають черевик від пошкоджень при падінні. 

На цих ковзанах можна стрибати, оскільки під лайнером розміщений антишок, який приймає на себе частину енергії удару після стрибків. 

Лайнер виконаний з цупкої, проте еластичної тканини, котра розтягується у міру росту ніжки. Верхня частина обшита більш цупкою тканиною, оскільки у цьому місці нога часто треться. Виріз у районі п’ятки покращує фіксацію ноги.

Комбінована система фіксації (баклі і шнурівка) дозволяє затягнути черевик щільно, щоб він не стискав ногу.

Алюмінієва рама FE S6S оснащена однією перемичкою, яка не дає їй деформуватися при великих навантаженнях. На такій рамі можна стрибати, слаломити, вона легко переживе випробування. Колеса з жорсткістю 85А дають хороший накат, зносостійкі. На таких роликах доведеться рідко відштовхуватися від асфальту, щоб швидко їхати. 

Ці та інші моделі роликів представлені тут – 

https://rollershop.com.ua/roliki/detskie-roliki/ в магазині Roller Shop. Тут ви зможете отримати кваліфіковану консультацію засновника магазину, ролера і тренера з багаторічним стажем. При покупці роликів ви отримаєте посилання на відео, яке допоможе навчити дитину азам катання на роликах. На всі моделі надається гарантія 1 рік.

Читайте також:

Теги: Діти
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...