Найкращий подарунок – не просто книга, а ексклюзивна книга

28.09.2021 16:36 321 0
Найкращий подарунок – не просто книга, а ексклюзивна книга

Якщо для більшості інтелектуалів найбажанішим подарунком є цікава книга, то ще сильніше їх може зацікавити раритетне видання. Дорогі подарунки такого штибу робили навіть політикам і чиновникам, які не прославилися любов’ю до читання. Знайти подібні видання зазвичай складно, проте Fama.ua пропонує деякі варіанти.

Прижиттєве видання 1909 року мемуарів Джона Девісона Рокфеллера

Доларовий мільярдер розповідає про свій шлях: від перших заробітків у 7 років, копання картоплі на сусідських ділянках, до створення могутньої нафтової імперії. Рокфеллер був одним з перших, хто оцінив перспективу видобутку і переробки чорного золота і став з часом монополістом у цій сфері. До речі, завдяки цьому мільярдер ще раз увійшов в історію: через нього був прийнятий перший у світі антимонопольний закон. 

У той же час Рокфеллер був набожним християнином. Він віддавав десятину, 10% своїх велетенських доходів церкві до кінця своїх днів. Роздав третину своїх статків на різні благодійні проекти, засновував лікарні і університети та став своєрідною рольовою моделлю для сучасних мільярдерів, таких як Білл Гейтс. А ще з Джона Рокфеллера почалася династія, у якій були і віце-президенти, і керівники банків, і яку постійно підозрюють у таємному впливі на світ. Кому буде цікавою біографія першого мільярдера? 

  • Бізнесменам, які прагнуть заробити свій перший мільйон або мільярд.
  • Багатим людям, які прагнуть своїми грошима послужити суспільству, у якому живуть, і при цьому залишитись у історії.

Євангеліє 1690 року друку

До цієї невеликої книги увійшли чотири розповіді про життя, смерть і воскресіння Ісуса Христа, які перевернули весь хід історії і зробили нашу цивілізацію такою, якою вона є зараз. З таким сакральним текстом оформлення книги теж не могло бути простим. Дошки, обтягнуті шкірою коричневого кольору з блінтовим тисненням і металевими застібками, гравюри і замальовки найкращих майстрів свого часу роблять форму такою ж прекрасною і позачасовою, як і зміст. Елітний подарунок віруючим будь-якої конфесії, історикам і людям з хорошим смаком. 

Старовинна книга, для яких би цілей ви її не придбали – прекрасне вкладення. Будете ви її читати, взяли для прикраси вашої книжкової полиці, як інвестицію чи для всього цього разом взятого, в будь-якому випадку раритетне видання – це найкращий подарунок, помножений на два.

Ярослав Крутов – автор і експерт дорогих подарунків в магазині: fama.ua в Україні.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...