Найкращі ідеї: на Закарпатті підбили підсумки «Конкурсу стартапів – 2021»

06.12.2021 11:34 1855 0
Найкращі ідеї: на Закарпатті підбили підсумки «Конкурсу стартапів – 2021»

Вже втретє на Закарпатті відбувся конкурс стартапів, який має допомогти краянам започаткувати нову справу або розвинути існуючий бізнес. Переможці конкурсу отримають до 100 000 грн на розвиток власної справи.

Конкурс покликаний ініціювати інноваційні бізнес-ідеї, які рухають економіку великих держав і яких часто бракує на рівні області. Протягом чотирьох місяців проводилася масштабна робота, в ході якої були опрацьовані проекти, подані заявниками. Прийом заявок розпочався у вересні. Учасниками могли стати як ті, хто зовсім не мав досвіду в бізнесі, так і підприємці-початківці, зареєстровані не більше 3 років. 

На конкурс надійшло 65 проектів, серед яких відібрали 16 переможців.  Порівняно з минулим роком, коли було 10 переможців, виграшних проектів стало більше.

Цього року конкурсна комісія підтримала такі ідеї:

1). Серія таборів мрії для дітей на Закарпатті, Чернявська К. М.

2). Створення підприємства з переробки екологічно чистих продуктів у високогірному селі Розтока Міжгірського району Закарпатської області, Маргітай Л. Г.

3). Фіточаї Синевир ЕКО, Місик Я. Т.

4). Торт Добошка Йозефа Шнайдгена, Капраль В. М.

5). Організація пункту прокату позашляхових велосипедів (фетбайків), Старшун В. В.

6). Вікенд на Закарпатті, Белейканич О. І.

7). Андрійцьо. Виплекана мікрозелень, Сусол А. А.

8). Здорова нація, Булеца П. В.

9). Крізь гори – новий формат Боржавської вузькоколійки, Любецький О. Р.

10). Відкриття спортивного центру «Step by step», Дьордь Н. В.

11). Ґазда на годину, Огразанський В. С

12). Бавки та вироби з дерева, Купіна О. М.

13). JAGGER, Радченко М. А.

14). Організація ферми з вирощення гігантської прісноводної креветки Макробрахіум Розенберга та рослин за допомогою системи гідропоніки, Фартушок А. І.

15). Якісна діагностика – основа здоров’я і краси шкіри, Чорній Г. В.

16). Майстерня «Маленький дім», Маркович Н. В.

6 грудня всіх переможців запросили, щоб вручити їм сертифікати і ще раз поспілкуватися про ті процеси, які відбувалися в ході проведення конкурсу. 

Гроші переможцям нададуть державний та обласний бюджет, однак їх отримання означає певні обов’язки. Наразі триває процедура контрактування переможців, і вони зможуть почати підприємницьку діяльність з нового року, коли їм надійдуть кошти. Проте це ще не кінець конкурсу стартапів на Закарпатті. 

«Цей конкурс буде тривати надалі. В наступному році відповідно до нашої програми ми також передбачили фінансування даного заходу у 2022 році», – розповів на брифінгу Іван Завидняк, заступник директора департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Менеджерка проекту Катерина Натуркач зауважила, що сподівається залучити додаткові інвестиції, щоб наступного року конкурс був ще більш результативним і якомога більша кількість людей могла отримати допомогу і розпочати свою справу.

Читайте також:

Теги: Бізнес
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...