Найбільше людей впродовж року вакцинувалися в Ужгороді та в Мукачівській громаді (ВІДЕО)

03.01.2022 16:44 263 0
Найбільше людей впродовж року вакцинувалися в Ужгороді та в Мукачівській громаді (ВІДЕО)

Вакцинальна кампанія на Закарпатті розпочалася 25 лютого. Спочатку вакцинували медпрацівників. У червні в області почали працювати центри масової вакцинації. Загалом, станом на 31 грудня на Закарпатті отримали щеплення 587 928 людей.

Перший центр масової вакцинації відкрився в Ужгороді у палаці дітей та юнацтва "Падіюн". За перший день там вакцинувалися понад 300 людей. Зараз на Закарпатті діє 17 пунктів масової вакцинації. Також вакцинацію проводять мобільні групи. Їх в області 52, каже головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик.

"Ми можемо і реально виконуємо більше 6 тисяч щеплень в день в області, але наші потужності розраховані на 10-15 тисяч, — сказала вона. — І вакцина є, і наші працівники готові. На жаль, є у нас такі територіальні громади, де ми не можемо констатувати великий відсоток охоплення, тобто більше 20-ти. І більшість таких громад сконцентровані на території сучасного Берегівського, Тячівського та Рахівського районів".

Щепитися можна і в сімейних амбулаторіях. В Ужгороді в них із квітня зробили близько 38 тисяч щеплень від коронавірусу, розповіла сімейна лікарка Олеся Янчій.

"Найбільше вакцинувалися Pfizer'ом, — сказала лікарка, — першу дозу отримали понад 20 тисяч, вакцинувалися в нас також дітки з 12 до 18 років, їхня кількість складає приблизно 1000. Додаткових доз у нас було зроблено близько 10, бустерних приблизно 20-25. Масова вакцинація відбулася наприкінці жовтня, коли було оголошено відсторонення від роботи, якщо людина не має вакцини. Максимальна кількість доз за день була від 350 до 400 чоловік".

За словами Вікторії Тимчик, найбільшу кількість щеплень за минулий рік зробили в Ужгороді та в Мукачівській громаді. На Закарпатті вакцинували і в центрах масової вакцинації, і у відділеннях "Укрпошти", і на ринку, і на площі Петефі в Ужгороді та біля греко-католицького кафедрального собору.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...