Найкраща їжа для спокійного сну

13.10.2018 22:56 24 0
Найкраща їжа для спокійного сну

Саме тому дієтолог Софі Медлін пояснила, що потрібно їсти, щоб міцно спати, -  пише The Conversation.

Які продукти можуть здолати безсоння? 1. Молочні продукти Це добре джерело триптофану – амінокислоти, що допоможе нормалізувати сон, але також магнію і вітаміну В, які допомагають його засвоїти.
2. Риба
Це прекрасне джерело триптофану та вітамінів групи В. Риба з кістками, до прикладу сардина, також забезпечить організм магнієм. Включення риби у ваш раціон регулярно може допомогти сприяти здоровому виробництву мелатоніну. 3. Горіхи Горіхи, як молочні продукти, також містять всі поживні речовини, які, як відомо, сприяють збільшенню виробництва мелатоніну та підтримують його вивільнення. 4. Бобові Сочевиця та бобові також містять велику кількість триптофану та вітамінів групи В. Покращать сон тофу. Також можна додати в раціон сою. 5. М'ясо Якщо вам важко заснути, то потрібно за кілька годин до сну з’їсти м'ясо. М'ясо всіх видів містить всі необхідні інгредієнти для повноцінного сну.
Для перекусу перед сном найкраще обрати знежирене молоко, невеликий банан та горіхи. Триптофану необхідна година, щоб потрапити в мозок. Нагадаємо,  8 симптомів перед утворенням тромбу, які не можна ігнорувати
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...