Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

”Нафтогаз” погрожує підняти ціну на газ для українців на 15%

“Нафтогаз” погрожує підняти ціну на газ для українців на 15% з 1 травня 2019 року.  У прес-службі “Нафтогазу” повідомили, що керівництво НАК “Нафтогаз України” звернулося до Кабінету міністрів з проханням скасувати затверджене ним Положення про покладення спеціальних обов’язків, оскільки в іншому випадку доведеться підняти ціну на газ.

“Ціна на газ для роздрібних постачальників газу для населення, виробників теплової енергії та інших захищених категорій споживачів з 1 травня 2019 року піднімається на 15% до рівня 7184,8 грн за 1000 кубометрів (без урахування ПДВ і витрат на транспортування і розподіл). При цьому ринкова ціна газу на травень, яка опублікована станом на 16 квітня Української енергетичної біржею, складає 6800 грн за 1000 кубометрів з ПДВ, або на 27% нижче ціни, розрахованої відповідно до вимог Кабінету міністрів”, – прокоментували у “Нафтогазі”.

“Нафтогаз” стверджує, що без рішення Кабінету міністрів про скасування Положення про покладення спеціальних обов’язків “Нафтогаз” не має права самостійно зменшувати вартість ресурсу, який він поставляє роздрібним постачальникам газу, виробникам тепла та іншим споживачам, які підпадають під дію Положення про ПСО.

Нагадуємо, Вчитель вдарив школяра кулаком в живіт і намагався макнути обличчям в унітаз

Читайте також: Смертельна ДТП: Рятувальники вирізали тіло водія евакуатора з кабіни (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...