"Нафтогаз" підніме ціну на газ для населення з 1 червня на 400 гривень - ЗМІ

14.05.2019 13:00 63 0
"Нафтогаз" підніме ціну на газ для населення з 1 червня на 400 гривень - ЗМІ
Це означає, що укранїнці тепер платитимуть 380 гривень. Як очікується, нова вартість блакитного палива з червня складе 8 627 гривень/тис. куб. м (з ПДВ). Про це свідчить доповнення до договорів купівлі-продажу газу. Копію документа показали Українські новини. У компанії "Нафтогаз" вже підготували і розіслали газорозподільним компаніям проект, яким передбачається на червень збільшити ціну на газ на 4,6% або на 380 гривень до 8 627 гривень/тис. куб. м.
Варто нагадати, що з 1 травня субсидії для українців почали перераховувати з урахуванням доходів, отриманих за другу половину 2018 року. Знижка "світить" лише тим, хто влітку витрачає більше 15% доходу сім'ї на комуналку.
У результаті значна частина українців залишиться без субсидій, - пише Знай. Для прикладу візьмемо сім'ю з трьох чоловік з однією середньою зарплатою.
Наприклад, сім'я в середньому в місяць, згідно з даними Держстату, отримувала 8368 грн. При розрахунку розміру обов'язкового платежу цю суму необхідно поділити на кількість членів сім'ї, два прожиткових мінімуми і помножити на 15% і на сукупний дохід сім'ї. Те, що вийшло, – платіж родини, а решту покриє субсидія.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...