Головна » Життя

Надскладна операція: лікарі з усієї країни навчались у закарпатських колег

Ужгородським лікарям випала можливість провести надскладну операцію по видаленню злоякісного новоутворення зсередини спинного мозку

Для спостереження за роботою колег медики приїхали з усіх куточків України. Вони отримали теоретичну підготовку (майстер-клас зі спинальної нейрохірургії) та мали можливість спостерігати за проведенням операції. Крім українських колег, закарпатські лікарі запросили нейрохірурга із США, Ланджун Гуо.

Унікальність проведеної операції полягає у сучасному обладнанні, яке використовувалось під час втручання. Таке обладнання в Україні присутнє лише в одиниць медичних закладів. Мова йде про нейрофізіологічний моніторинг. Воно дозволяє під час проведення операції в реальному часі спостерігати за функцію спинного мозку. Поки пацієнт знаходиться під наркозом, лікарі мають можливість бачити всю інформацію про стан його черепних нервів та проводити контроль функцій кінцівок. Завдяки такому моніторингу пацієнт надалі має значно більше шансів на нормальне життя, а також значно менше витрат на реабілітацію.

Операція в загальному включала 3 хірургічні втручання. Все пройшло успішно. Наразі пацієнт готується до реабілітації.

Джерело 

Нагадуємо, На Берегівщині засуджено рецидивіста з Дніпропетровщини

Читайте також: Більше 3 тисяч пачок сигарет: закарпатські прикордонники зупинили контрабанду (ФОТО)

Будьте в курсі з ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...