Над Мукачевом подвійна веселка: прикмети, тлумачення (ФОТО)

05.10.2020 19:16 1366 0
Над Мукачевом подвійна веселка: прикмети, тлумачення (ФОТО)

Сьогодні після сильного дощу та грози над містом з'явилася велика веселка, до якої пізніше приєдналась ще одна, менш насичена

Подвійна ввеселка вважається добрим знаком. Подвійну веселку бачили в багатьох районах міста та активно фотографували й виставляли в соцмережу. Вона обійняла усе місто.

До чого побачити веселку?

Побачити веселку в небі можна під час дощу, коли крізь хмари пробиваються сонячні промені. Саме в цей час небо осяяне семицветным барвистим мостом. При цьому іноді з’являється відразу два – один яскравий, другий тьмяний.
  • Якщо пощастило побачити подвійну веселку в небі, прикмета обіцяє велику радість. У житті настав сприятливий момент для будь-яких починань. Всі задуми здійсняться, ви завершите важливі справи і отримаєте при цьому прекрасний результат.
  • Подвійна веселка символізує позитивні зміни. Крім того, це означає, що незабаром заповітні мрії збудуться. І чим менше відстань до різнобарвного мосту, тим вище ймовірність виконання бажань.
  • Якщо ж пощастило не лише помітити на небі подвійну веселку, але і пройти прямо під нею, то прикмета радить відкинути дрібні бажання і прагнути до чогось більш глобального. Подумайте, про що ви мрієте найбільше, чого хотіли отримати від життя, але з якоїсь причини не могли на це зважитися.

Подвійна веселка

Прикмети говорять про побачену подвійну веселку, як про символ успіху, удачі. Причому тлумачення може стосуватися будь-якої життєвої сфери: роботи, відносин, сім’ї. Це дивовижне явище стає показником того, що смуга невдач закінчилася, і вищі сили посилають нагороду за пережиті неприємності. Настав час для щастя.
  • Дві веселки з’явилися взимку – добрий знак. Проблеми вирішаться самі собою без будь-яких зусиль з вашого боку. Причому навіть у тому випадку, якщо ви в це не вірите.
  • Якщо вони розташовувалися в різних місцях неба – вас чекає особливий подарунок від Всесвіту. Небеса шлють благословення, а тому в найближчому майбутньому не передбачається навіть дрібних неприємностей. Скоро відбудуться неймовірні події, які можуть докорінно змінити ваше життя.
  • У давні часи вважалося, що подвійна веселка, яку пощастило побачити після грози, приносить заспокоєння. І якщо в цей період ви відчуваєте труднощі або ж стоїте перед складним вибором, просто постарайтеся заспокоїтися. Рішення вдасться відшукати за допомогою власної інтуїції.

Прикмети про погоду

Існує повір’я про подвійну веселку, тлумачення якого пов’язане зі зміною кліматичних умов:
  • Восени – до стійкого тепла і короткочасним, але частих дощів.
  • Спостерігати її при повному місяці – до дощу і потепління. І така погода може протриматися протягом декількох днів.

Повна

Побачити веселку повністю вдається дуже рідко, особливо в межах міста. Іноді, із-за погодних умов, вона частково закрита хмарами. Але якщо пощастило спостерігати її у всій красі, то це прекрасний знак: всі негаразди, нарешті, відступлять. Якщо ж ви жили добре, то в подальшому у вашій долі буде ще більше приємних сюрпризів і щасливих моментів. Ще одне цікаве значення повної веселки пов’язано з народженням сина: якщо у жінки є дві дочки, і вона мріє про хлопчика, то подвійний барвистий міст здатний виконати це бажання. У стародавньому повір’я говориться, що для цього вагітній необхідно випити з водойми, з якого «росте» семицвіт. Світлини Лариса Чуйко: [gallery ids="258407,258408,258409,258406,258405"] Читайте також: Село з перчинкою. Велика Добронь – єдине село в Україні, де масово вирощують солодкий перець https://pershij.com.ua/selo-z-pertsem-na-zakarpatti-vyroshchuiut-perets-dlia-vyrobnytstva-papryky-video/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...