Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Закарпатті злочинець-рецидивіст отримав по заслугам

Закарпатця визнано винним у хуліганстві, вчиненому особою, раніше судимою, а також незаконному зберіганні наркотиків.

Як повідомляє  Прес-служба прокуратури Закарпатської області, завдяки послідовній позиції прокурорів Берегівської місцевої прокуратури Виноградівським районним судом визнано винним місцевого 34-річного хулігана, який, 17 грудня 2018 року, безпричинно пошкодив майно в одному з магазинів смт. Королево та побив двох відвідувачів.

“Прокурором у судовому засіданні доведено, що вже раніше неодноразово судимий (за вчинення крадіжки та хуліганства) обвинувачений, в період умовно-дострокового звільнення від відбування основного покарання, безпричинно пошкодив майно у місцевому магазині. У подальшому, коли відвідувач магазину зробила йому зауваження стосовно поведінки –  підозрюваний накинувся на неї та побив, нанісши удари й чоловіку, який намагався припинити його протиправні дії”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у прокуратурі інформують, що обвинуваченого визнано винним у хуліганстві, вчиненому особою, раніше судимою за хуліганство (ч.3 ст.296 КК України), а також незаконному зберіганні наркотичних речовин, які були знайдені в нього вдома при обшуку  (ч.1 ст.309 КК України) та засуджено до 2 років та 1 місяця позбавлення волі.

 На разі очікується на вступ вироку у законну силу.

Нагадуємо, Грабежі та побиття: на Закарпатті копам попались розшукувані злочинці

Читайте також: Зрив виборів? – на Закарпатті повідомляють про велику нестачу членів дільничних виборчих комісій

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...