На Закарпатті з 1 квітня розпочинається весняний призов

26.03.2021 10:30 187 0
На Закарпатті з 1 квітня розпочинається весняний призов

Весняний призов триватиме з 1 квітня до 30 червня.

Про це повідомив заступник Закарпатського обласного комісара Юрій Величканич. За його словами, призиватимуть юнаків 18-27 років, які не мають права на відстрочку чи звільнення від проходження служби та визнані придатними за станом здоров’я.

Звільненню від призову підлягають юнаки, яким виповнилося 27 років, які отримали після завершення навчання офіцерське звання, у яких близькі родичі загинули або отримали інвалідність під час проходження строкової військової служби, а також ті юнаки, які проходили військову службу в інших державах до отримання громадянства України

Після того, як призовника направлять до військової частини, йому виплатять одноразову грошову допомогу – 4 540 гривень. За чоловіками, які працювали до призову, зберігається місце роботи та середньомісячна заробітна плата. Роботодавцю її компенсують із держбюджету.

Майже всі закарпатські призовники службу проходитимуть за межами області, зокрема в Житомирі, Львові, Одесі, Києві.

За словами Юрія Величканича, скільки чоловіків планують призвати на Закарпатті цієї весни, поки не відомо. Однак, орієнтувалися будуть на цифру попереднього весняного призову. Тоді вони призвали 410 людей. Призовників не направлятимуть в зону проведення Операції об'єднаних сил.

Читайте також: НБУ встановив офіційний курс валют на 26 березня Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...