На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів"

14.07.2018 16:19 20 0
На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів"
Минулого року яскраве свято було проведено вперше, однак одразу організаторам вдалося вразити публіку драйвовою атмосферою і привернути увагу не тільки місцевих, але й навіть центральноукраїнських ЗМІ. "Велика Битва Різьбярів" цього року відбудеться у суботу 4 серпня. У програмі створення нових фігур в "Алеї різьби", змагання професійних різьбярів, майстер-класи з різьби по дереву, ярмарок виробів різьбярства та коренепластики, насичена концертна програма, багато цікавих конкурсів і приємних несподіванок, - інформують організатори.
На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів": усі подробиці від організаторів
Протягом цілого дня на очах глядачів кілька десятків іменитих майстрів-різьбярів створюватимуть справжні шедеври - скульптури з дерева. Свято відбуватиметься на території Великобичківської школи-інтернату, де минулоріч силами учасників конкурсу створено "Алею різьби", яка протягом 30 липня - 3 серпня цього року поповниться новими експонатами – завдяки вкладу, який внесуть у розбудову унікального парку скульптур учасники «Великої битвтрізьбярів» Відтак організатори запрошують до реєстрації учасників, підприємців, спонсорів та інших бажаючих долучитися до грандіозного дійства: тел 0960040981, e-mail: [email protected] Подробиці на офіційній сторінці "Битви різьбярів" у фейсбуці.
На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів": усі подробиці від організаторів
 
На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів": усі подробиці від організаторів На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів": усі подробиці від організаторів На Закарпатті відбудеться "Велика Битва Різьбярів": усі подробиці від організаторів
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...