На Закарпатті від газопостачання відключили понад 1700 споживачів

12.09.2018 11:50 9 0
На Закарпатті від газопостачання відключили понад 1700 споживачів

Відповідні заходи з початку року проводились фахівцями ПАТ «Закарпатгаз» за дорученням газопостачальної компанії. Про це повідомляє Прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".

Зазначається, що за аналогічний період минулого року фахівцями газової компанії було припинено газопостачання понад 1,6 тис споживачів області. При цьому найчастіше працівники стикаються з фактами, що боргують, зазвичай, мешканці великих приватних будинків, при цьому заборгованість кожного з них може сягати десятків тисяч гривень. І навпаки – пенсіонери, переважно, розраховуються своєчасно й дисципліновано.
"Варто зазначити, такі радикальні заходи, як припинення газопостачання і в майбутньому будуть активно застосовуватися до споживачів-боржників, перелік яких надаватиме газопостачальна компанія. Важливо пам’ятати, що відновлення газопостачання після його припинення, можливе лише після повного погашення боргу перед постачальною компанією та відшкодування витрат, пов'язаних з припиненням та відновленням", - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що послуги з механічного від’єднання від газорозподільної мережі із застосуванням спецтехніки, зокрема зварювальних та земляних робіт за межами ділянки споживача – «задоволення» не з дешевих. До того ж, дієвість метода полягає у тому, що у такому випадку присутність власника домогосподарства необов’язкова – припинення газопостачання відбувається за межами його власності. Нагадаємо, До уваги роботодавців: відомо, хто має право проводити інспекції в сфері охорони праці на Закарпатті  Читайте також: У Мукачеві перед позачерговою сесією зібрали всі депутатські комісії (ПРОЕКТИ, НАЖИВО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...