На Закарпатті створюють Національну мережу громадського здоров`я

03.07.2018 12:59 19 0
На Закарпатті створюють Національну мережу громадського здоров`я
29-30 червня в курортному селищі Поляна на Закарпатті в рамках фестивалю громадського здоров’я “Поляна Сили” пройшов саміт здорового способу життя, на якому відбулася презентація інтеграційної платформи e-Public Health, яка зможе керувати публічним здоров’ям та якістю роботи медичних установ. Ця IT-платформа стала одним з кроків до створення Національної мережі громадського здоров`я.

Ідея створити платформу e-Public Health виникла в лютому цього року під час міжнародного науково-практичного круглого столу, метою якого було обговорення та вирішення питання підтримки та нарощування громадського здоров`я.  Учасники круглого столу вирішили не тільки впровадити систему електронного управління публічним здоров’ям територіальної громади, але й показати на прикладі Полянської ОТГ шляхи популярізації здорового способу життя. Саме так з’явився фестиваль громадського здоров`я «Поляна Сили» інформує "uzhgorod".

«Ми усвідомлюємо, що здоров`я людей залежить не стільки від держави, скільки від способу життя суспільства. Тому в умовах реформування медичної сфери забезпечити розробку сучасної концепції здоров`я та об’єднати зусилля та можливості громад задля втілення в життя мережі просто необхідно», - пояснили регіональні координатори Національної мережи громадського здоров`я.

Фестиваль «Поляна Сили» окрім науковців та активістів зібрав спортсменів з усіх куточків України: українську альпіністку, яка першою зійшла на сім вершин світу, Тетяну Яловчак, лідера руху стріт-воркауту в Україні Дениса Мініна, українського силача, володара титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василя Вірастюка, шестиразового переможця змагання «Найсильніша людина України» Олександра Лашина, олімпійського чемпіона Богдана Макуца, професійного мандрівника Голтіса. Також до фестивалю приєдналися учасники руху стріт-воркауту та жителі Полянської ОТГ. Разом вони не тільки приймали участь у спортивних змаганнях, але й у буквальному розумінні доклали руки до встановлення нового національного рекорду України.

100-метровий канат тягнули 100 спортсменів з різних регіонів України - Сходу та Заходу. Рекорд зафіксував представник Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Нагадаємо, В Іршаві відзначають День Міжнародної кооперації (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...