Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

На Закарпатті стартувала щорічна благодійна акція “Нагодуй птахів взимку” (ВІДЕО)

Мета щорічної акції “Нагодуй птахів взимку”, не тільки допомогти пернатим у зимовий період року, але й в такий спосіб намагатись прививати любов підростаючого покоління до природи.

Як повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління,  закарпатські лісівники розпочали вже традиційну акцію “Нагодуй птахів взимку”. Цього року старт благодійної кампанії розпочав Ужгородський держлісгосп, працівники якого завітали до вихованців Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру.

“Мета щорічної акції “Нагодуй птахів взимку”, не тільки допомогти пернатим у зимовий період року, але й в такий спосіб намагатись прививати любов підростаючого покоління до природи. Жити в гармонії з природою, як ніхто інші, знають учні еколого-натуралістичного центру, які вже багато років поспіль співпрацюють із закарпатськими лісівниками”, – йдеться у повідомленні. 

Із собою лісівники принесли 50 комплектів годівничок. Для більшої зацікавленості дітей, останні самостійно намагались зробити годівничку, якою в подальшому будуть розпоряджатись самі. Більше того, під час творчого процесу, учні мали нагоду почути основні правила якісної підгодівлі пернатих з годівнички.

Також зазначається, що участь в акції взяло 25 дітей, серед яких учні Ужгородської школи-інтернат. Після того як годівнички були готові, кожен із них мав нагоду взяти її із собою та розмістити на дереві. Надалі ж діти доглядатимуть за годівничко, дивитимуться аби там завжди був корм для птахів.

Надалі закарпатські лісівники планують продовжувати акцію і в інших районах області, аби залучити якомога більше дітей, адже гасло цьогорічної акції “Врятуємо птахів – врятуємо ліс”.

 

Нагадуємо, Мистецтвознавець Михайло Сирохман видав книгу про відомого «закарпатського Пікассо» (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: