На Закарпатті прикордонника оштрафували на понад тисячу гривень

15.09.2021 09:26 590 0
На Закарпатті прикордонника оштрафували на понад тисячу гривень

Один із закарпатських прикордонників заявив, що не має наміру виходити на роботу. Саме так він сказав під час телефонної розмови із командиром.

Мова йде про прикордонника з КПП «Дякове».

Суд оштрафував військового на 1190 гривень. Пише Zaxid.net

Як зазначається у рішенні Виноградівського районного суду, технік відділення інженерного облаштування державного кордону ВПС «Дякове», мешканець Мукачівського району, 10 червня не прибув на службу. Під час телефонної розмови із першим заступником начальника ВПС «Дякове», майором, було встановлено, що старшина, не прибув до місця несення служби без поважних на те причин, мотивуючи це небажанням подальшого проходження військової служби в лавах ДПС України.

У судовому засіданні військовий пояснив, що протокол відносно нього складено неправомірно. Та наполягав на тому, що був відсутній на службі у зв’язку з перебуванням на лікуванні, про що свідчить довідка про тимчасову непрацездатність. Суд встановив, що лікарняний військового вже завершився до дня, коли той не з’явився на чергування.

Суд визнав прикордонника винним у правопорушенні, передбаченому ч.1 ст.172-10 КУпАП (відмова від виконання законних вимог командира) та зобов’язав сплатити штраф у сумі 1190 грн. Також у судовому рішенні уточнюється, що військовий має право на оскарження постанови протягом 10 днів.

Читайте також:

Теги: Кордон
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...