Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Закарпатті поліцейські відвідали навчальні заклади з метою запобігання правопорушень (ФОТО)

Правоохоронці роз’яснили  учням  і про види правопорушень і відповідальність за їх вчинення, ознайомили з основами чинного законодавства. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області, у рамках “Тижня права” та Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” правоохоронці Мукачівського району  провели тематичні зустрічі з учнями  Чинадіївської та Новодавидківської  загальноосвітніх шкіл.

Інспектор  ювенальної превенції Мукачівського районного відділення поліції разом із керівниками служби у справах дітей, соціальної служби району,  центру з надання безоплатної правової допомоги та головний спеціаліст управління юстиції області відвідали навчальні  заклади у  Чинадієві  та  Новому Давидкові.

“Учням двох шкіл присутні розповіли, як попередити насильство у сім’ях, обговорили питання соціального захисту та надання психологічної підтримки. Також наголосили, що жертвою насильства в сім’ї може стати кожен, і про це не треба мовчати. Спеціальні державні служби у справах дітей, а також  працівники  поліції завжди готові прийти їм на допомогу, – йдеться у повідомленні

Анатолій Попович інспектор ювенальної превенції  розповів неповнолітнім, що таке насильство,що робити у випадку насильства в сім’ї, про причини та його  наслідки, як поводитись в ситуаціях, коли відбувається зневажливе ставлення до людини, її прав та свобод. Школярі дізналися про Конвенцію з прав дитини та її основні положення.

Також повідомляється, що роз’яснили  учням  і про види правопорушень і відповідальність за їх вчинення, ознайомили з основами чинного законодавства.

Правоохоронеці закликали усіх школярів дотримуватися дисципліни та внутрішнього розпорядку школи, а також безпеки дорожнього руху на вулицях.

 

Нагадуємо, На деяких вулицях міста Мукачево можливі перебої з водопостачанням

Читайте також: Під час проходження навчальних зборів резервісти отримають грошове забезпечення


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...